• target ad
  Тут може бути ваша компанія
  Locator.ua
  Locator - нове джерело ваших клієнтів: найдешевші реальні ліди, від 590 грн/міс. Напишіть нам!
 • Авиценна
  проспект Перемоги, тел. 88332216... показати
  проспект Перемоги, симферополь, тел. 79788332216 детальніше
  Дитячі лікарні Авиценна знаходиться у Сімферополі, проспект Перемоги. Сьогодні ця організація працює за графіком з 08:30 до 14:00.
 • Крымская республиканская клиническая психиатрическая больница № 1
  Обходной провулок, тел. 52271040... показати
  Обходной провулок, республика, тел. 73652271040 детальніше
  Дитячі лікарні Крымская республиканская клиническая психиатрическая больница № 1 знаходиться у Сімферополі, Обходной провулок.

коротко про дитячі лікарні у Сімферополі

На цій сторінці зібрані дитячі лікарні, розташовані у Сімферополі. Locator.ua відомо про дві дитячі лікарні поряд з цим місцем серед яких Авиценна, Крымская республиканская клиническая психиатрическая больница № 1 , які розташовані на пр. Перемоги, пров. Обходной. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці дитячі лікарні.

 • Скільки Дитячі лікарні у Сімферополі?

  За даним Locator.ua у Сімферополі ведуть діяльність 2 Дитячі лікарні.

 • Які Дитячі лікарні найкращі у Сімферополі?

  Locator радить відвідати насступні Дитячі лікарні у Сімферополі: Авиценна, Крымская республиканская клиническая психиатрическая больница № 1.

 • Де знаходиться найближчі від мене Дитячі лікарні у Сімферополі?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Дитячі лікарні, перейдіть на сторінку Дитячі лікарні у Сімферополі і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Дитячі лікарні у Сімферополі?

  Ціни на послуги Дитячі лікарні залежать від конкретної послуги і Дитячі лікарні. Locator.ua дає можливість всім Дитячі лікарні вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Дитячі лікарні.

 • Послугами яких Дитячі лікарні у Сімферополі краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Дитячі лікарні, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Авиценна, Крымская республиканская клиническая психиатрическая больница № 1.

 • Як зв'язатись з цими Дитячі лікарні?

  Контакти для зв'язку з цими Дитячі лікарні ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Дитячі лікарні у Сімферополі

Більше популярних послуг у рубриці:

дерматолог, урологія, рентгенолог, фізіотерапія та ЛФК, рентген, ортопедія, фарингоскопия, артрологія і ревматологія, андролог, комп'ютерна томографія, ортопед, маммолог, діагностична клініка, реабілітолог, стоматологія, оторіноларінгологія, МРТ, гастроентеролог, ендоскопія, стоматолог